Před několika týdny se mi dostala do ruky sázková strategie jednoho čtenáře tohoto webu. Jedná se o sázkovou strategii, která je založená na opožděném sázení over 1,5 gólu. Tato sázková strategie mě velice zaujala, takže jsem s ní strávila několik večerů. Výsledky jsou poměrně dobré.

Zmiňovaná sázková strategie je zaměřená na sázení overů, ale až poté, co se kurzy náležitě zvýší.

To znamená, že si vyhlídnete zápasy, ve kterých by měl padnout větší počet gólů (uváděna je hranice 2,5) a pak čekáte, až zápas začne. V průběhu zápasu se kurzy na over 1,5 gólu poměrně rychle zvyšují, takže využijete této příležitosti a například v 30. minutě zápasu vsadíte over 1,5 gólu s kurzem 1,35 namísto kurzu 1,09, který byste dostali před začátkem zápasu (samozřejmě pokud nepadne gól).

Test sázkové strategie – Over 1,5 gólu ve 30. minutě zápasu

První várka mých tipů (cca 240 vsazených tiketů) mířila přesně do zóny over 1,5 gólu v zápasech s potenciálem over 2,5 gólu a to okolo 30. minuty zápasu.

Po tomto testovacím bloku jsem byla 4 jednotky v plusu. To není úplně super láce, ale musím se přiznat, že po prvních cca 50ti tipech jsem trošku opustila od pečlivé selekce overových zápasů a zkrátka jsem se řídila tím, co mi říkaly aktuální statistiky. Největším rozhodovacím faktorem tady pro mě byl počet rohů – pokud byl vyšší než 4 – 5, pojala jsem podezření, že zápas je „živý“ a prostě jsem vsadila. Takže výsledek +4 jednotky při téměř slepém sázení považuji za velmi dobrý výsledek.

Zkoušela jsem také sázení na over 1,5 gólu ve 45. minutě zápasů, přičemž jsem dospěla k plus minut stejným výsledkům. Nakonec bych tedy uvedla, že je v podstatě jedno, zdali sázíte za nižší kurzy ve 30. minutě nebo za vyšší kurzy ve 45. minutě. Pravděpodobnost to vyrovná.

Test sázkové strategie – Over 0,5 gólu ve 30. – 45. minutě zápasu

Jako další jsem otestovala zdánlivě jistější variantu sázení na over 0,5 gólu v 30. – 45. minutě zápasu. Tento způsob mi moc nefungoval… kurzy na over 0,5 gólu v zápasech s potenciálem over 2,5 gólu jsou velmi nízké, pokud jsou vůbec vypsané. A příliš se nezvyšují ani v případě, že se hraje bez gólu až do poločasu.

Test sázkové strategie – Over 0,5 gólu v 75. minutě zápasu

Situace se ovšem drasticky změní v případě, že se sázkou na over 0,5 gólu vytrváte až do cca 75. minuty zápasu (cca 20 minut před koncem utkání). V této chvíli jsou kurzy na over 0,5 gólu na hodnotě 1,85 – 2,75, přičemž pravděpodobnost výhry je – alespoň u vybraných zápasů a lig – opravdu hodně vysoká.

V rámci posledního testovacího bloku jsem podala 112 tiketů s celkovým ziskem +11 jednotek. Přitom si nemyslím, že bych měla nějaký štěstí. Pouze jsem pečlivě vybírala zápasy.

Mezi moje kritéria patří:

  • Statistiky ukazují, že zápas má potenciál na over 2,5
  • V zápase je velký počet rohů (alespoň 8) a střel na branku / mimo branku (alespoň 5 / 10).
  • Zápas patří do nejlepších světových lig, nebo do lig, kde padá velký počet gólů, například – anglická Premier League, španělská La Liga, italská Serie A, německá Bundesliga, americká MLS atd. Výjimku mohou tvořit další zápasy s předpoklady over 2,5 gólu z jiných lig stejně jako zápasy, které vykážou vynikající zápasové statistiky (například více než 15 rohů).
  • Kurz minimálně 1,80. Ideální je kurz 2,00 a více.

Velký počet „mrtvých zápasů“

Poslední zmíněná strategie vykazuje nejlepší výsledky, je ovšem také nejvíce náročná na psychiku. Velká spousta zápasů vybíraných podle klíče výše totiž už v 75. minutě přináší alespoň 1 gól, takže se vám opakovaně stává, že čekáte na sázku, která nakonec vůbec nepřijde.

Dalším problémem je samotné nastavení hlavy. Při sázce v 75. minutě na zápas, kde ještě nepřišel gól, má člověk tendenci namlouvat si, že gól už nepřijde. Přitom největší počet gólů přichází právě až v posledních minutách utkání. Zkraje tedy jdete proti vlastnímu přesvědčení, ale jak začnou peníze přibývat, tak se to zlomí.

A ještě takový malý tip. K sázení z postele je dobrá aplikace od Fortuny. Jak tuhle sázkovku nemám moc ráda, tak její aplikace je pro tento konkrétní systém naprosto ideální. V aplikaci si totiž můžete v live sázení zaškrtnout oblíbené zápasy (hvězdička vedle zápasu). Tyto zápasy se vám pak seřadí v samostatné záložce, kde jednoduše můžete sledovat (a případně odškrtávat) stále aktuální zápasy. Je to rychlé a přehledné a dokáže to ušetřit spoustu času.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *